FSS - FILE SERVER STORAGE

Tüm dosya, medya ve evraklarınızı paylaşımsız ve güvenli bir şekilde barındırın

Disaster Recovery

File Server Nedir?

File Server Storage, dosyaları çevrimiçi depolamanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir araçtır. Kısacası, kullanışlı ve yönetimi kolay bir bulut çözümüdür. Farklı cihazlar (mobil veya bilgisayar) arasında verilerinize erişim ve senkronizasyona veya birden fazla kullanıcı veya cihazla bilgi alışverişine izin verir. Bu araçla verilerinizin, nerede depolandığı, nasıl paylaşıldığı ve nasıl silindiği üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Doğru hizmetin seçilmesinde alanında profesyonel ekibimiz size rehberlik edebilir.

File Server İle Neler Yapabilir?

File Serverda veriler alışılagelmiş biçimde dizin, yapılarında barındırılmakta ve ihtiyaç duyulması halinde WebDAV kullanılarak erişilmektedir. Kullanıcıların verileri, aktarım sırasında kriptolanarak transfer edilmektedir. File Server sunduğu yazılım çeşitliliği sayesinde Windows, (Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10), OS X (10.6 ve sonrası) ve çeşitli Linux, dağıtımlarında tam uyumlu kullanılabilir ve yerel dosyalar arasında eş zamanlama özelliğinden faydalanılabilir.

File Server kullanıcılarına bir bulut sunucudan bekleyebileceklerinden daha fazlasını sunar. Kullanıcılar CalDAV yardımıyla takvimlerini, CardDAV ile kişilerini ve yapılacak listelerini Ampache ile ise “streaming” medyalarını platform içinde kullanabilmektedir. Küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekteki kuruluş ve kampüslere kadar birden fazla yetkili kullanıcının oluşturulmasına imkan sunar ve bir kullanıcı grubu oluşturarak bunları kullanıcı, yönetici veya ziyaretçi olarak atayabilirsiniz. İstediğiniz bir grubun yetkilerini ayarlayabilir, yöneticilere herkese açık URL, üzerinden dosya paylaşımı servisini aktif edebilirsiniz.

Güçlü Güvenli ve Pratik

File Server, hastanelerin, bankaların, noterlerin ve güvenli dosya gönderimi ihtiyacı olan işletmelerin müşterilere, hastalara veya iş ortaklarına güvenli bir şekilde dosya göndermesini ve onlardan dosya almasını sağlar. File Serverın kolay web ve mobil arayüzleri, kullanıcıların sunucudaki diğer kullanıcılarla dosya paylaşmasına, şifre korumalı genel bağlantılar oluşturmasına ve göndermesine, başkalarının özel buluta dosya yüklemesine ve telefonla ve masaüstünde bildirim almasına olanak tanır. başka bir bulut sunucusundaki kullanıcı dosyaları paylaşır.

Android, iOS ve masaüstü sistemleri için File Server istemcileri, kullanıcıların şifrelenmiş bir bağlantı aracılığıyla dosyaları tamamen güvenli bir şekilde senkronize etmelerine ve paylaşmalarına olanak tanır. Mobil istemciler, kullanıcıların çektiği resim ve videoların otomatik yüklenmesini sağlar ve seçilen dosya ve klasörleri senkronize edebilir. İstemciler birden çok hesabı işleyebilir, sunucuda gerçekleşen tüm etkinlikleri gösterebilir ve kullanıcılara yeni paylaşımların kullanılabilirliği gibi yeni olayları bildirebilir.

File Server, Elastik Arama’yı arka uç olarak kullanabilen güçlü bir tam metin arama motoru içerir. Esnek eklenti tabanlı arayüzü dosyaların ötesinde arama yetenekleri sağlar ve Apache Solr gibi diğer arka uç çözümlerini barındırır.

Kullanımı Kolay Arayüz

Tasarım güzel olmaktan daha fazlasıdır. Amaç, kullanıcıların işleri en az çabayla yapmalarını sağlamak, görevleri nasıl gerçekleştireceklerini açık hale getirmek ve bunu yapmak için gereken adım sayısını azaltmaktır.

Satış öncesi sorularınız ve bayilik hakkında bilgi için

info@earth.com.tr mail adresinden veya 0362 432 07 090362 432 07 09 nolu telefon ile ulaşınız