E-posta Sunucusu Kiralama

Türkiye lokasyonlu kvkk uyumlu mail sunucular ile mailleriniz zamanında adresine gitsin, ticaretiniz yarım kalmasın.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz.

0362 606 07 09
0362 432 07 09
info@earth.com.tr İletişim Formu

Mail Server

Bulut e-posta sunucusu ile kurumsal mail trafiğinizi kesintisiz bir şekilde devam ettirir, güvenli altyapısı sayesinde spam ve zararlı yazılımlardan büyük ölçüde korunursunuz. Kiraladığınız e-posta sunucusuna ister linux tabanlı, isterseniz windows tabanlı istediğiniz mail server altyapısını kurabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz(zimbra, microsoft exchange, mail enable vs). Dilerseniz yedekleme servislerimiz ile mail sunucunuzu dilediğiniz periyotta yedekleyebilirsiniz. Earth Telekom olarak açık kaynaklı Zimbra mail server öneriyoruz. Sunucu maliyeti haricinde; Server lisansı, kullanıcı lisansı gibi extra bir lisans maliyeti bulunmamaktadır.

Zimbra Mail Server

Zimbra Collaboration linux işletim sistemi üzerinde koşan açık kaynaklı kurumsal bir elektronik posta sunucusudur.

Zimbra Collaboration Open Source Edition Linux üzerine kurulan ve Microsoft Exchange ile Lotus Notes email platformlarına alternatif olarak kullanılabilen bir workgroup çalışma platformudur. Zimbra Open Source (açık kaynak kodlu) bir proje olarak başlamış sonrasında Open Source versiyonu ile birlikte ticari olarak pazarlanan Zimbra Professional Edition, Zimbra Network Edition ve Zimbra Hosted Edition ları üretilmiş bir plaformdur. Linux gibi kararlı bir işletim sistemi ile birlikte gayet kararlı bir email hizmet platformu olan Zimbra bir araya gelerek Microsoft ve IBM firmalarına ciddi bir rakip haline gelmiştir.

Zimbra Desktop ile postalarınızı , çizelgelerinizi , takvimlerinizi ve dökümanlarınızı kolayca yönetebilir dilediğiniz yerden her an ulaşabilirsiniz.

Zimbra posta sunucunuzu web browser üzerinde %99 tarayıcı uyumluluğu ile kullanabilir elektronik postalarınıza heryerden erişebilirsiniz.
Zimbra
Web Login
Yönetim paneli ile servislerinizi , gelen ve giden postalarınızı , hesapların çevrim içi olma durumlarını ve birçok değeri takip edebilirsiniz.
Zimbra
Monitör & İstatistik
Zimbra web tabanlı yönetim paneli ile birçok parametreyi yönetebilir hesaplar üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz.
Zimbra
Web Arayüzü

Eposta Sunucu Avantajları:

  • Kurumsal bir mail server hizmeti alırsınız.
  • Kurumsal altyapı sayesinde kesinti yaşamazsınız.
  • Gönderilen maillerin inbox oranları diğer hizmetlere göre çok daha yüksektir.
  • Gelen mail trafiğiniz anti virüs ve spam gateway üzerinden temizlenerek size iletilir.
  • Hesap yönetimleri sizin tarafınızdan yapılır ve istediğiniz müdehaleyi yapabilirsiniz.
© 2020 Earth Telekom. Tüm Hakları Saklıdır.